توافق نامه استفاده از خدمات

توافق نامه استفاده از خدمات FirstStep

1- برای استفاده از خدمات و اطلاعات این سایت لازم است متن این توافق نامه را به دقت بخوانید و آن را بپذیرید.

2- استفاده کامل از خدمات نیازمند داشتن حساب کاربری در سایت است. هر کاربری که اقدام به ایجاد حساب کاربری میکند لزوما باید وجود خارجی داشته باشد و هر شخص فقط می‎تواند دارای یک حساب کاربری باشد و در صورت تشخیص FirstStep حساب‎های کاربری غیر حقیقی و یا حساب‎های کاربری چندگانه یک شخص، بسته خواهد شد.

3- لازم است در فرم ثبت نام آدرس پست الکترونیک حقیقی و شماره تلفن همراه در دسترس از خود ارائه دهید تا FirstStep بتواند در مواقع ضروری از طریق آن با شما ارتباط برقرار کند.

4- اطلاعات شما نزد FirstStep محرمانه خواهد بود و آن را برای استفاده در اختیار هیچ شخص یا نهاد دیگر قرار نخواهد داد.

5- ایجاد هر گونه اختلال و یا استفاده ناصحیح از خدمات که منجر به اختلال در سیستم شده به صورت عمد و یا غیر عمد، به قصد تخریب و یا تحقیق و موارد مشابه غیر مجاز بوده و FirstStep میتواند موارد احتمالی را از طریق مراجع قضایی پیگیری کند.

6- برخی از خدمات FirstStep در قبال پرداخت وجه می‎باشد، که وجه مورد نظر باید از طریق درگاه‎های بانکی و یا نظام بانکی اعلام شده در بخش مربوطه پرداخت شود. هر گونه عملی که منجر به استفاده از خدمات بدون پرداخت وجه مربوطه شود، غیر قانونی بوده و FirstStep مطابق نظر خود در مورد عملکرد کاربر مربوطه تصمیم میگیرد. همچنین کاربر متخلف برای پیگیری به مراجع قانونی معرفی خواهد شد.

7- استفاده از ادبیات غیر اخلاقی در ارسال مطالب و نام کاربری مجاز نبوده و FirstStep مطابق نظر خود با این کاربران برخورد خواهد کرد.

8- متن این توافق نامه ممکن است در آینده به روز شده و کاربران موظف هستند به صورت ماهانه به این صفحه مراجعه کرده و اطلاعات آن را خوانده و لحاظ کنند. این به روز رسانی ممکن از از طریق آدرس پست الکترونیک به اطلاع کاربران برسد.

 

آخرین به روز رسانی: آذر ماه 1392

FirstStep