qw32

می دونم که همه شما با مشکلاتی که هرساله مدرسه از نظر مالی با اونها برخورد می کنه خبردار هستید. توی هر گروه پژوهشی که باشید، در هر سال یک نمایشگاه یا رخداد خاص در اون گروه اتفاق می افته که خرجهای بسیاری برای انجام اونها باید بشه. خوب مدرسه اینهمه پول از کجا بیاره؟!!! یکی از راههایی که جدیداً به ذهن مسئولین مدرسه رسیده این هستش که از خود گروههای پژوهشی، با تعریف پروژه های عملی کسب درآمد بکنه!!! و خوب برای اینکه کامپیوتر در حال حاضر پرسودترین بنگاههای اقتصادی رو میتونه تشکیل بده، اولین گروهی که باید کارهای عملی انجام بده گروه کامپیوتر هستش! اما با وجود اینهمه دانش آموز با استعداد! سال دومی دلیلی نداره که خود گروه اون پروژه ها رو انجام بده و برای همین قرار شده پروژه ای رو که به گروه کامپیوتر واگذار شده شماها توی امتحان بنویسید و بهترین جواب شما پیاده سازی و فروخته بشه! اینجوری هم به مدرسه کمک شده و هم شماها از نظر توانایی برنامه سازی تحت وب آزمایش شده اید.
اما پروژه ای که باید انجام بشه یک برنامه کمک کننده به منشی مطب دکترها است. این برنامه بدین صورت کار می کند که در ابتدای روز، منشی با وارد کردن شماره کاربری و رمز عبور خود به سیستم وارد می شود.
 
بعد از ورود به سیستم، لیستی از مریض هایی که باید امروز رسیدگی شوند از درون فایلی که از قبل پرشده خوانده شده و بصورت یک جدول در اختیار منشی قرار می گیرد. حال با ورود هر بیمار، منشی شماره بیمار را در ورودی وارد کرده و با خارج شدن بیمار، صفحه مربوطه به توضیحات دکتر درمورد بیمار معاینه شده از سوی منشی پر می­شود و اینکار تا آخرین بیمار تکرار می­شود. حالا با توجه به صفحاتی که به عنوان نمونه ارائه شده، می­توانید برنامه­ای تحت وب بنویسید که با 3 صفحه اینکار را انجام دهد؟

مبحث سوال:

زبان سوال:

مرجع سوال: